Успішно завершено етап випробувань лінійки безпілотників з оптоволоконним зв’язком, а процес отримання коду НАТО наближається до завершення.
Країни, які входять до "Коаліції дронів" та "Морської коаліції", у рамках формату "Рамштайн" почнуть масово постачати Україні десятки тисяч безпілотників різного типу з січня.
У черговому пакеті військової допомоги для України від Федеративної Республіки Німеччина серед іншого буде передано і партію розвідувальних дронів Songbird.
Міністерство оборони України спрямувало додатково в бойові бригади на закупівлю дронів 1.89 млрд грн.
Під головуванням Міністра оборони Рустема Умерова, за участю керівництва Збройних Сил України, Держспецзв'язку та Міністерства оборони відбулася робоча нарада щодо розширення можливостей Збройних Сил України за допомогою безпілотних літальних апаратів.
За 11 місяців 2024 року Силам Оборони від Міністерства оборони України було передано понад 1.2 мільйона дронів різних типів, що включають розвідувальні, ударні та FPV-дрони-камікадзе.
У рамках чеської ініціативи зі збору коштів на купівлю дронів для використання в боях в Україні вже зібрано понад 203 мільйони крон (понад 8 млн євро).
Бійцям 4-ї бригади Нацгвардії України "Рубіж" від громади столиці передали чергову партію допомоги - 1000 fpv-дронів.
У 2025 році для захисників України буде поставлено понад 30 000 далекобійних ударних безпілотників.
Українські фахівці створили інноваційний дрон, який може змінити хід бойових дій на користь Сил оборони, забезпечуючи безперебійну роботу навіть у складних умовах.
Фонд "Повернись живим" розпочав операцію "РЕБнемо так РЕБнемо. Зіб’ємо ворога з пантелику" для зміцнення протиповітряної оборони України.
Федеральний уряд Німеччини оголосив про нову партію військової допомоги для України, що включає сотню безпілотних літальних апаратів RQ-35 Heidrun, вироблених данською компанією Sky-Watch.
Наступного року в Україні значно збільшиться відсоток автономних безпілотників з цілевказуванням і, можливо, будуть перші реальні застосування рою дронів.
Нову безпілотну систему, розроблену провідними американськими технологічними компаніями IronNet та Asterion Systems, успішно випробували в Україні.
Підтримка України країнами-учасницями Міжнародної коаліції дронів, яку очолюють Латвія та Велика Британія, сягне 1.8 млрд євро за підсумками 2024 року.
Литва профінансує виробництво українських далекобійних дронів.