Київ передав бригаді "Рубіж" 1000 дронів
Бійцям 4-ї бригади Нацгвардії України "Рубіж" від громади столиці передали чергову партію допомоги - 1000 fpv-дронів.
Бійцям 4-ї бригади Нацгвардії України "Рубіж" від громади столиці передали чергову партію допомоги - 1000 fpv-дронів.
У 2025 році для захисників України буде поставлено понад 30 000 далекобійних ударних безпілотників.
Українські фахівці створили інноваційний дрон, який може змінити хід бойових дій на користь Сил оборони, забезпечуючи безперебійну роботу навіть у складних умовах.
Фонд "Повернись живим" розпочав операцію "РЕБнемо так РЕБнемо. Зіб’ємо ворога з пантелику" для зміцнення протиповітряної оборони України.
Федеральний уряд Німеччини оголосив про нову партію військової допомоги для України, що включає сотню безпілотних літальних апаратів RQ-35 Heidrun, вироблених данською компанією Sky-Watch.
Наступного року в Україні значно збільшиться відсоток автономних безпілотників з цілевказуванням і, можливо, будуть перші реальні застосування рою дронів.
Нову безпілотну систему, розроблену провідними американськими технологічними компаніями IronNet та Asterion Systems, успішно випробували в Україні.
Підтримка України країнами-учасницями Міжнародної коаліції дронів, яку очолюють Латвія та Велика Британія, сягне 1.8 млрд євро за підсумками 2024 року.
Литва профінансує виробництво українських далекобійних дронів.
Уряд Швеції профінансує виробництво українських далекобійних дронів за "данською моделлю".
Українські виробники вперше брали участь у серії міжнародних тендерів, що складалися з двох лотів: на виробництво вдосконалених FPV-дронів з автономними функціями й стійким зв'язком, а також дронів-перехоплювачів.
Дрон Buntar-1 вже працює в реальних бойових умовах на Харківському напрямку.
Від початку запровадження експериментального проєкту сертифікації шкіл пілотів БПЛА, який стартував на початку жовтня, Міністерство оборони України видало сертифікати 33 школам.
Німеччина підготувала для України новий пакет військової допомоги, який включає сотні дронів.
Додаткове фінансування виділять уряди Великої Британії, Німеччини, Канади та Люксембургу на розробку та закупівлю ударних та розвідувальних дронів для України.
Німеччина передасть Україні 4000 сучасних ударних безпілотників, розроблених компанією Helsing.
Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до використання у підрозділах Сил оборони FPV-комплекс "Вихор".
Українські військові почали частіше застосовувати на полі бою ударні безпілотники, які здатні протидіяти засобам радіоелектронної боротьби.
Декілька нових моделей безпілотників будуть долучені до програми Пентагону Replicator, яка має метою розгортання дешевих автономних систем, і серед них принаймні один вже використовується в Україні.
Представники Збройних Сил України взяли участь у презентації та льотних випробуваннях "українського Мавіка".