
Міністерство оборони створило управління космічної політики
Міноборони України створило управління космічної політики, яке має об'єднати державні та приватні компанії, а також науковців космічної галузі для взаємодії з українським військом.
Міноборони України створило управління космічної політики, яке має об'єднати державні та приватні компанії, а також науковців космічної галузі для взаємодії з українським військом.
Чеські супутники забезпечать розвідку для України.
Зараз Україна має у своєму розпорядженні два супутники ICEYE, перший з яких куплено за 600 млн грн за донати українців, а другий – за кошти Rheinmetall та уряду Німеччини.
Єврокомісар з питань оборони та космосу Андрюс Кубілюс запропонував розпочати переговори про приєднання України до Космічної програми ЄС Copernicus та її компонентів.
Верховна Рада 246 голосами підтримали у другому читанні законопроєкт № 12271 про мораторій на арешт майна та коштів державного оборонного підприємства "Південний машинобудівний завод ім. Макарова".
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2024 р. № 1229-р виконання обов’язків Голови Державного космічного агентства України тимчасово, до призначення в установленому порядку Голови Державного космічного агентства України, покладено на заступника Голови ДКА Міхеєва Володимира Сергійовича.
5 грудня 2024 року о 23:20 за київським часом з космодрому Куру у Французькій Гвіані успішно відбувся пуск європейської ракети-носія Vega C, яка вивела на сонячно-синхронну орбіту висотою 700 км супутник ДЗЗ Sentinel-1C.
Міністерство Оборони України підписало стратегічно важливий контракт із компанією ICEYE - лідером у галузі SAR-супутників.
31 жовтня в Державному космічному агентстві України відбулася зустріч заступника Голови ДКА Володимира Міхеєва з Віце-президентом Польського космічного агентстваМіхалом Вєрціньскі.
5 вересня з космодрому Куру у французькій Гвіані відбувся успішний пуск ракети-носія Vega з європейським супутником дистанційного зондування Землі Sentinel-2C.
Пентагон високо оцінює зусилля компанії SpaceX, спрямовані на стримування російського використання Starlink.
В Україні вже третій рік, як запроваджено воєнний стан, але НЦАОМ продовжує успішно проводити освітній процес та заходи аерокосмічного спрямування для дітей і молоді.
Віце-прем'єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що рішення щодо блокування терміналів Starlink для росіян на фронті зараз на стороні американської компанії SpaceX.
Громадське заслуховування Публічного звіту В. о. Голови Державного космічного агентства України Володимира Беня за 2023 рік відбулося 29 лютого 2024 року.
17-19 квітня 2024 року відбудеться чергова ХХVI Міжнародна молодіжна науково-практична конференція "Людина і Космос"
Значну допомогу в роботі груп розмінування надають технічні засоби обстеження територій з магнітометричною системою розпізнавання.